full page


Матеріальне забезпечення

Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія розташована у Дарницькому районі м.Києва.Будівля гімназії введена в експлуатацію 01.09.2004р.  Проектна потужність – 44 класи, 1200 учнів.

Площа земельної ділянки, закріпленої за навчальним закладом, – 0,15 га, проведено зонування. Наявний спеціально облаштований майданчик для сміттєзбірників; огорожа території навчального закладу – металевий паркан.

Стан прилеглої території задовільний, її площа – 19540 кв.м. Кількість насаджених дерев 99, в тому числі фруктових дерев 14, кущів 300; спортмайданчик та його споруди – стадіон, баскетбольний майданчик, волейбольний майданчик.

Для початкової школи виділено окремий блок, де розташовані класи, комп’ютерний кабінет для занять з інформатики та гурткової роботи, кабінети груп подовженого дня, ігротека, окремі туалетні кімнати для дівчат і хлопців, окремий вхід. Це дає можливість учням швидше адаптуватись до умов школи та почувати себе затишно у стінах закладу.

Для учнів гімназії працює 4 комп’ютерних класи, 2 спортивних зали, 2 лінгафонних кабінети, кабінет психолога, логопеда, бібліотека, актовий зал.

У гімназії працює їдальня на 290 посадочних місць, буфет, медичний, маніпуляційний та стоматологічний кабінети. Гімназія забезпечується питною водою в кулерах, які розташовані в кожному кабінеті та питними фонтанчиками, які розташовані в коридорах І поверху.

Заклад повністю забезпечений меблями, які відповідають санітарно-гігієнічним вимогам.

Тип освітлення приміщень – загальний, люмінесцентний. З 2017 року відбувається поступова заміна та встановлення LED-лімп.

Встановлено протипожежне обладнання; водопостачання, електропостачання, каналізація, вентиляція (стан задовільний)

Матеріально-технічна база включає в себе:

Назва Кількість
Серверна система 1
Проекційно-лекційний комплекс 1
Проектори мультимедійні 26
Дошки інтерактивні 10
Екрани 16
Комп'ютери 60
Ноутбуки 28
Лінгафонні комплекси 2
Копіювальні апарати (принтери, ксерокси) 30
БФП 16
Синтезатор «Ямаха» 1
Телевізори 5
Телевізори плазмові 26
Відеомагнітофони, DVD-плеєри 27
Музичний центр 7
Радіовузол 1